Rezerwy podbijają Barcelonę!

VillarrealBarcarezerwy

Na rozpoczęcie rozgrywek drugiej ligi hiszpańskiej, Villarreal B udał się na Mini Estadi w Barcelonie, gdzie dość niespodziewanie pokonał rezerwy mistrza Hiszpanii 2:0.

Drużyna w żółtych strojach od początku dominowała w tym spotkaniu i miała wiele okazji na strzelenie bramek. W pierwszej połowie ta najważniejsza miała miejsce w 33. minucie, kiedy to Kike López po akcji prawą stroną dośrodkował na głowę Airama, który dał nam prowadzenie. Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry, Airam i Jaume Costa przeprowadzili akcję lewa stroną, a wynik poprawił Lucas Porcar.

Po stracie drugiego gola gospodarze starali się jeszcze wrócić do meczu, ale zmarnowali szereg okazji. W 64. minucie Rodri strzeliłby bramkę kontaktową, ale sędzia słusznie wychwycił spalonego. Z kolei w 73. minucie Tello najpierw wywalczył niewłaściwie odgwizdany rzut karny, ale następnie wykonując go przestrzelił. Nasze rezerwy utrzymały więc wynik i rozpoczęły sezon od imponującego zwycięstwa.

Barcelona B – Villarreal B 0:2

0:1 Airam 33

0:2 Porcar 48

Składy:

Barcelona B: Rubén Miño; Montoya, Sergi Gómez, Armando, Planas; Sergi Roberto, Riverola, Lobato (52. Tello); Carmona (84. Espinosa), Rodri, Kiko Femenía (74. Deulofeu)

Villarreal B: Jorge; Mano, Kiko, Dervite, Jaume Costa; Marcos Gullón, Llorente, Kike López (87. Iriome), Castellani (70. Dutra); Lucas Porcar (80. Chiki Guerrero), Airam

Źródło: villarrealcf.es

1 Comment to "Rezerwy podbijają Barcelonę!"

  1. pine-cone's Gravatar pine-cone
    27-08-2011 - 21:29 | Permalink

    Braaawo, świetna wiadomość, silne rezerwy !

Zostaw odpowiedź

1 Trackback to "Rezerwy podbijają Barcelonę!"

  1. on 02-11-2012 at 13:41