Garrido: Jestem pewien, że zagramy dobry mecz

Juan Carlos Garrido powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej, że spotkanie z Napoli będzie bardzo trudne, ale dodał, że jest pewien dobrego meczu ze strony jego zawodników. Natomiast trener gospodarzy, Walter Mazzarri, uważa, że Napoli nie jest faworytem, bo Submarino są bardziej doświadczoną drużyną w spotkaniach pucharowych.

Juan Carlos Garrido:
"Zagramy na fantastycznym stadionie przeciwko fantastycznej drużynie, ale mamy swoje cele i potrzebujemy punktów. Będzie ciężko, jednak jestem pewien, że zagramy dobry mecz. Giuseppe Rossi jest z nami, ale raczej nie zagra, ponieważ ma problem z kolanem. A nawet jeśli nie zagra, to sobie poradzimy. W porównaniu do ostatnich meczów mamy więcej zawodników do dyspozycji i dojrzewamy jako zespół."

"W grupie A mamy cztery najlepsze drużyny w całej Europie. Bayern jest na przykład w bardzo dobrej formie, ale uważam, że do końca fazy grupowej zobaczymy kilka niespodzianek. W minionym sezonie Napoli i Villarreal udowodniły, że są wśród najlepszych w swoich ligach. Napoli to jedna z najlepszych ekip w Serie A wraz z Juventusem, Interem i AC Milan. To będzie dla nas trudny mecz."

Walter Mazzarri:
"Graliśmy z Villarreal w poprzednim sezonie, ale nie jesteśmy bardzo doświadczoną drużyną. Ten sezon jest inny, jednak nie uważam, abyśmy byli faworytem. Jak powiedział Juan Carlos Garrido, oni mają znacznie większe doświadczenie od nas, nawet jeśli nie zagra Giuseppe Rossi. I tak mają wielu zawodników potrafiących strzelać gole."

"Rossi jest ważnym zawodnikiem dla nich, jak dla nas Ezequiel Lavezzi, ale my również mamy swoje problemy. Wielu graczy jest kontuzjowanych: Marco Donadel, Miguel Britos, Blerim Dzemaili i Christian Maggio – nie mam nikogo takiego jak on i trudno będzie go zastąpić z punkt widzenia taktyki."

"To nasz pierwszy rok w Lidze Mistrzów i rozmawiałem z prezesem klubu. Obaj się zgodziliśmy, że te rozgrywki są dla nas priorytetem, ważniejsze od Serie A. Dopóki będziemy w nich rywalizować, będziemy starali się dojść jak najdalej. Liga Mistrzów jest zbyt ważna dla historii Napoli"

uefa.com

Zostaw odpowiedź