Rossi i Nilmar przeniosą się do Seria A?

Zbliża się styczniowe otwarcie okna transferowego i powraca kwestia zainteresowania włoskich klubów duetem napastników Villarreal, Giuseppe Rossi – Nilmar. Ten pierwszy miałby zasilić znajomego z Ligi Mistrzów, czyli Napoli, a na Brazylijczyka już od dłuższego czasu 'poluje' AS Roma.

Federico Pastorello, agent kontuzjowanego obecnie Giuseppe Rossiego nie wykluczył, że po okresie rehabilitacji przeniesie się od do Napoli, które chciało dokonać transferu już latem. – "Przenosiny Rossiego do Napoli? To normalne, że Napoli jest jednym z klubów, które bierzemy pod uwagę. To wielki klub i wielu graczy, w tym właśnie Rossi, chciałoby dla niego grać, tym bardziej, że drużyna dobrze radzi sobie w Lidze Mistrzów. Napoli ma teraz także ten plus, że w przeciwieństwie do przeszłości, obecnie jest w stanie skusić najlepszych graczy swoją ofertą".

Natomiast agent Nilmara, Orlando da Hora, w wywiadzie dla brazylijskich mediów przyznał, że jego klientem wciąż poważnie interesuje się AS Roma, która w styczniu być może przedstawi kolejną ofertę Villarreal. Potwierdził również zainteresowanie kilku klubów z ligi brazylijskiej, jak Internacional Porto Alegre i Sao Paulo, ale wykluczył możliwość powrotu napastnika już teraz do ojczyzny.

goal.com – primeradivision.pl

Zostaw odpowiedź