Redknapp chce wzmocnić Spurs

Harry Redknapp obserwuje piłkarzy, którzy mogą wzmocnić Tottenham w zimowym oknie transferowym. Jednym z nich jest ofensywny pomocnik Villarrealu Borja Valero, podaje The Sun.

Angielski dziennik dodaje, że Redknapp nie ma zamiaru rozbijać banku by ściągnąć gracza zimą na White Hart Lane, a pieniądze jakie jest gotów zaoferować to 9 milionów funtów. Czy ta kwota wystarczy, aby ściągnąć gracza do klubu z północnego Londynu? 

Były gracz West Brom nie sprawdził się w Anglii występując tylko w 31 spotkaniach ligowych plasując się wraz ze swoją drużyną w środku stawki. Po sukcesie jaki piłkarz odniósł na wypożyczeniu do Hiszpanii, został wykupiony przez Villarreal i stał się kluczowym graczem klubu z El Madrigal. W lecie Hiszpan deklarował chęć pozostania w ojczyźnie i pomoc drużynie zarówno w lidze jak i Lidze Mistrzów.

Valero, który raz wystąpił w kadrze Hiszpanii, marzy o grze w europejskich rozgrywkach, co pomogłoby mu pokazać się trenerowi drużyny narodowej. Tottenham w tym momencie zdaje się być w uprzywilejowanej sytuacji, a 26-latek może chcieć wrócić na Wyspy.

Cała saga transferowa ma związek z Luką Modriciem, którego w swoich szeregach bardzo chce mieć Chelsea. Czyżby Spurs pogodzili się z utratą Chorwata i szukają dla niego alternatywy?

Źródło: footballfancast.com

Zostaw odpowiedź