Jaka piękna katastrofa!

W środowy wieczór na El Madrigal doszło do prawdziwej katastrofy. Villarreal przegrał 0:2 z trzecioligowym CD Mirandes i odpadł w 1/16 Copa del Rey. Tym samym Submarino z postawili przysłowiową kropkę nad "i" nad katastrofalną pierwszą połową sezonu 2011/2012 i w nowym roku pozostaje im już tylko dramatyczna walką o utrzymanie w La Liga.

Na temat przebiegu spotkania nie ma co się rozwodzić, bo chyba nikt z nas nie jest masochistą. Poniżej przedstawiamy skrót video z meczu, z powodu którego śmieje się z nas cała Hiszpania i nie tylko.

Villarreal CF vs CD Mirandes – 0:2 (0:0)
0:1 Pablo (60')
0:2 Pablo (87')

Villarreal:
César – Ángel (De Guzmán, min. 62), Zapata, Musacchio, Joan Oriol – Bruno, Senna (Camuñas, min. 61), Borja Valero, Cani – Nilmar (Joselu, min. 69), Marco Ruben.

Mirandés:
Nauzet –  Iribas, Aitor, César, Corral – J. Ángel (Muneta, min. 54), Mikel Martins, Barahona (Pablo, min. 52), Ernesto, Borrell (Mujika, min. 71) – Alain.

Czerwona kartka: 89' – Musacchio (Villarreal).

Żółte kartki: Ángel, Musacchio, Zapata, Cani (Villarreal) – Barahona, Aitor (Mirandes).

Sędzia: Pérez Lasa.

1 Comment to "Jaka piękna katastrofa!"

  1. metzger's Gravatar metzger
    22-12-2011 - 18:46 | Permalink

    Haha, no piękny mecz, może kupimy tego Infante? 😀 W sumie to Mirandes wyświadczyło nam przysługę, wolę odpadnięcie teraz i rozpoczęcie nowego roku bez Garrido niż doczołganie się bez większego sensu do ćwierćfinału… Szkoda tylko że Musacchio zachował się jak dekiel i nie zagra teraz z Valencią :-/

Zostaw odpowiedź