Dramatyczny apel Llanezy do kibiców

José Manuel Llaneza, wiceprezydent Villarreal, zaapelował do fanów Submarino o wsparcie podczas poniedziałkowego spotkanie ze Sportingiem Gijon, które według niego jest najważniejszym meczem w ostatnich 17 latach istnienia klubu.

"Wszyscy jesteśmy zaniepokojeni obecną sytuacją, ale będziemy nadal pracować, by rozwiązać borykające nas problemy. Musimy szybko zareagować i w poniedziałek jest kluczowy mecz dla wszystkich, zawodników, trenerów, klubu i kibiców. Mówią, że Villarreal to sztuczny klub, przy którym są ludzie jedynie wówczas, gdy wszystko idzie dobrze. W poniedziałek mamy możliwość, by wszystkim pokazać, że tak nie jest. To jest nadzwyczaj ważne spotkanie, dlatego proszę kibiców by byli z zespołem i nie żałowali gardeł na trybunach. Wiem, że fani są zawiedzeni obecną sytuacją, ale są potrzebni temu projektowi i drużynie." – zaapelował wiceprezydent José Manuel Llaneza do kibiców.

Obecnie Submarino zajmują przedostatnią pozycję w tabeli i tracą do 18. Sportingu Gijon 2 pkt, a do 17. Granady zajmującej ostatnią bezpieczną pozycję 3 pkt.

marca.com

Zostaw odpowiedź