Martinuccio zaprezentowany

Jedyny nabytek w zimowym oknie transferowym Villarrealu, Argentyńczyk Alejandro Martinuccio, został oficjalnie zaprezentowany przez Fernando Roiga Neguerolesa. Napastnik nie ukrywał, że spełniło się jego marzenie, jakim jest gra w Primera Division.

"Przyszedłem tutaj, by pomóc drużynie w trudnym momencie i obiecuję, że dam z siebie wszystko. Chcę wygrywać, choć zdaję sobie sprawę, że europejska piłka stawia bardzo wysokie wymagania. Jestem jednak mocno podekscytowany i gotowy do nauki, by pomóc drużynie jak najszybciej. Liga hiszpańska jest jedną z najsilniejszych na świecie i zrobię wszystko by pozostać w niej na dłużej." – oznajmił Martinuccio.

Zapytany o pozycję na boisku, bo anonsowany jest jako napastnik, a specjaliści definiują go bardziej jako ofensywnego pomocnika, odparł: – "Jestem napastnikiem, który gra po obu stronach boiska. Większość zapewne zna mnie z czasów gry w Urugwaju i występów z Penarolem w Copa Libertadores. Niezależnie od tego gdzie wystawia mnie trener, zawsze daję z siebie wszystko."

Na temat Martinucciego wypowiedział się również Fernando Roig Negueroles: – "Jak wiecie mieliśmy problemy z przodu i postanowiliśmy wypożyczyć Alejandro Martinuccio. Jest to zawodnik, którego obserwowaliśmy już od dłuższego czasu, a kilka lat temu próbowałem go zatrudnić, ale się nie udało. Teraz przychodzi na zasadzie wypożyczenia i miejmy nadzieję, że swoją postawą sprawi, że pozostanie u nas na dłużej. Wiemy również, że jest pełnym profesjonalistą na płaszczyźnie osobistej, zawsze ciężko pracuje i miejmy nadzieję, że pokaże to w najbliższych miesiącach."

villarrealcf.es

Zostaw odpowiedź