Villarreal 0:1 Valencia

Wynik ostatniego sobotniego spotkania klubu Villarreal z Valencią niestety nie zaskoczył. Mecz zakończył się wygraną 1:0 dla zajmującej trzecie miejsce w tabeli Valencii. Krytyczna dla naszego klubu bramka po raz kolejny padła w ostatniej fazie gry, gdy zmęczenie najbardziej doskwiera piłkarzom co skutkuje pomyłkami. Druga połowa spotkania należała jednak raczej do Valencii – Piłkarze „Żółtej Łodzi Podwodnej” mieli duże trudności z utrzymaniem piłki na połowie przeciwnika. W siatce umieścił ją w 90 minucie gry, w doliczonym czasie brazylijski napastnik „Nietoperzy” – Jonas Gonçalves Oliveira. Piłkarze Villarrealu schodzili ze stadionu Estadio Mestalla ze spuszczonymi głowami. Teraz najważniejsze będzie by nie przegrać następnego meczu i nie znaleźć się w strefie spadkowej. Konieczna jest koncentracja w nadchodzącym spotkaniu z Atletico.