Villarreal w Segunda Division.

Nie udało się. W ostatnią niedzielę klub „Żółtych Łodzi Podwodnych” ostatecznie przegrał spotkanie z Atletico Madryt. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Wynikiem 0:0 zakończyła się pierwsza połowa spotkania na stadionie El Madrigal. W drugiej połowie, w 88 minucie bramkę która przypieczętowała los Villarrealu strzelił Kolumbijczyk Radamel Falcao. Ostatecznie nasz klub przegrał z Atletico 0:1. Villarreal stracił tym samym możliwość dalszej gry w pierwszej lidze hiszpańskich rozgrywek. Spadek do drugiej ligi jest już niestety nieunikniony. Pozostaje mieć nadzieję, że klub przetrwa trudny okres upadku i w następnym sezonie znów zobaczymy ich z nową nadzieją w oczach w Primera Division. Żółta Łódź Podwodna zanurkowała i nie wiadomo co przyniosą następne dni i miesiące. Teraz potrzebna będzie znów prawdziwa determinacja i wola walki w drugiej lidze. Po zachodzie słońca zwykle jednak przychodzi wschód.