Plotki transferowe

Wciąż jedyna pewna rzecz w kwestii naszej kadry w nowym sezonie, to pozostanie Senny. Na temat każdego innego zawodnika media huczą od plotek, ale na razie żaden transfer nie wydaje się bliski sfinalizowania. Oto sytuacja na dzień dzisiejszy:

Borja Valero raczej na pewno nie zostanie u nas, ale też raczej nie ruszy się z Hiszpanii. Zabiegać mają o niego Málaga, Atlético oraz Sevilla. Z drugiej strony pojawiły się i wieści o zainteresowaniu Juventusu. Diego López wydaje się natomiast rozważać kierunek angielski, mówi się o ofertach Arsenalu, Tottenhamu i Sunderlandu. Z kolei Zapata nadal skłania się w stronę Włoch, zaś de Guzmán – Holandii, choć w obu wypadkach brak jakichkolwiek konkretnych informacji.

Wszyscy ci piłkarze prawdopodobnie tak czy inaczej odejdą. Bardziej interesująca jest natomiast sprawa Musacchio. Interesuje się nim ponoć Roma, ale nie wiadomo, czy sam piłkarz skłaniałby się do odejścia. Pogodzony z grą w drugiej lidze jest też Rossi, który miał obiecać Roigowi, że nie będzie dla niego problemem pozostanie i udział w walce o awans. Oczywiście gdy tylko wyzdrowieje. bo w chwili obecnej jakakolwiek gra pozostaje dla niego w sferze marzeń…. Podobnie rysuje się sytuacja z Bruno – potwierdzają się wcześniejsze doniesienia, iż może on odejść, ale tylko za pieniądze adekwatne do umiejętności.

Klub zakomunikował już Gonzalo oraz Ángelowi, że nie będzie na nich liczył w kolejnym sezonie. Podobno nie jest też zainteresowany ściągnięciem wypożyczonych graczy, jak Marcano, Montero czy Uche, co zwłaszcza w przypadku dwóch ostatnich może dziwić. Ponieważ również Martinuccio raczej nie pozostanie w klubie na żadnych warunkach (rozważano przedłużenie wypożyczenia), sprowadzenie jakiegoś goleadora, przynajmniej jak na drugoligowe warunki, byłoby bardzo pożądane. Tu lista potencjalnych wzmocnień jest spora: Ulloa z Almeríi, Javi Guerra z Valladolid, Molina z Betisu, Nino z Osasuny. Chyba jednak powinienem wycofać się ze słowa "wzmocnienia"…

2 Comments to "Plotki transferowe"

Zostaw odpowiedź