Aquino: Mogę tu dobrze pasować

Meksykański zawodnik Villarrealu, Javier Aquino, powiedział przed niedzielnym meczem, że przyszedł do zespołu, który wierzy w awans, a on sam może dobrze pasować do technicznej gry Villarrealu.

– Naprawdę świetnie się tu czuję, zespół bardzo mi pomaga. Miasto jest dla mnie bardzo ładne – powiedział gracz, który w Villarrealu jest od dwóch tygodni.

– Wszystko poszło bardzo dobrze. Treningi, dokumenty. Poszło naprawdę sprawnie. Zmiana jest dla mnie radykalna. Przychodzę z jednego z większych miast na świecie, a teraz jestem w bardzo spokojnym, cichym mieście. Jestem zadowolony. Myślę, że to dobrze miejsce, w którym mogę skupić się na pracy.

Jeśli chodzi o możliwość w zagraniu w kolejnym meczu Aquino powiedział, że wciąż trwa jego proces adaptacji, a wszystko i tak zależy od trenera.
Podkreślił także, że wszyscy bardzo mu poomagają. – Moi koledzy robią rzeczy bardzo proste. Od początkich mi pomagają. Tak zawodnicy jak i sztab szkoleniowy – dodał.

Meksykanin na koniec wyraził swoją ogromną pewność w tym, że Villarreal zwycięży w niedzielnym meczu, w którym jego przeciwnikiem będzie drużyna z Las Palmas.

Źródło: mundodeportivo.com

Zostaw odpowiedź