Urodzinowy horror z happy-endem!

Villarreal-Gijon

Villarreal pokonał Sporting Gijón 2:1 po dwóch bramkach Uche, w 38 oraz… 93 minucie! Poniżej fotorelacja z tego emocjonującego spotkania.

Piękna pogoda zachęcała do obejrzenia spotkania, lecz ściągnęła jedynie 10 tysięcy widzów:

25

24

Mecz ze Sportingiem Gijón był okazją do uroczystości z okazji 90. urodzin klubu.

03

01

Z tej okazji zamieszczono specjalny nadruk na koszulkach. Super pamiątka dla zbieraczy!

02

Składy obu ekip:

05

06

Villarreal zaatakował od początku (dosłownie, spójrzcie na zegar!):

07

Taktyką gości była obrona i notoryczne faulowanie, również od samego początku.

09

Ale to oni stworzyli sobie pierwszą świetną szansę. Było bardzo, bardzo blisko:

10

To były jednak wyjątki. Ogólnie Juan Carlos dość rzadko miał kontakt z piłką.

08

Naszym wyróżniającym się zawodnikiem był Aquino. Meksykanin znakomicie rozgrywał piłkę i stwarzał kolegom sytuacje. Poniżej w tańcu z trójką przeciwników:

13

Moment pozasportowej grozy: Bustos padł na ziemię i miał problemy z oddechem Na szczęście skończyło się na strachu, piłkarz Sportingu grał potem bez przeszkód do końca meczu.

14

Marcelino nie mógł kierować zespołem z ławki, gdyż po wcześniejszym meczu został zawieszony. Śledził więc spotkanie z wysoka, z pomieszczenia dla komentatorów.

16

Ale również stamtąd zobaczył pięknego gola Uche z 38. minuty. Nigeryjczyk uderzył bardzo silnie z ostrego kąta:

19

17

Radość w pełni uzasadniona. Tak trzymać!

18

No i do przerwy było 1:0. W drugiej połowie kilka kolejnych sytuacji dla gospodarzy aż tu nagle… kontra i 1:1.

26

Uroczystości urodzinowe były zagrożone. Ruszyliśmy więc do przodu, marnując jednak raz za razem świetne sytuacje: