Podtrzymać passę

Villarreal w niedzielę o 19:00 podejmie na własnym stadionie Recreativo Huelva. Obie drużyny w tabeli dzieli siedem miejsc i 15 punktów. Gospodarze podejdą do niedzielnego meczu po trzech kolejnych wygranych, a co godne podkreślenia, nie przegrali meczu od  25. stycznia bieżącego roku. Łącznie już w dziewięciu meczach. Z kolei Recreativo w czterech kolejnych spotkaniach przegrało.
Oba zespoły spotkały się na El Madrigal, na poziomie drugiej ligi tylko raz. W sezonie 1999/2000, kiedy to padł remis 1:1. Bramki strzelali Galvan, dla Villarrealu, i Mendez, dla Recreativo. W pierwszej lidze, takie starcie miało miejsce czterokrotnie. Villarreal wygrał dwa razy, raz padł remis i raz zwyciężyło Recreativo. Bramki dla Żółtej Łodzi Podwodnej strzelali Cazorla, Victor, Nihat, Llorente i Cani.

Sędzią spotkania będzie Daniel Ocon Arraiz, 32-latek. W tym sezonie był rozjemcą piętnastu meczów, w których padło pięć remisów i po pięć razy wygrywali zarówno gospodarze jak i goście. Pokazał on 80 żółtych kartek i trzy czerwone. Podyktował też dwa rzuty karne, oba dla gospodarzy. W tym sezonie tylko raz gwizdał Villarrealowi w meczu z Numancią. Było 1:1. Z kolei ani razu nie sędziował jeszcze Recreativo.

Marcelino powołał na ten mecz następujących piłkarzy:

Bramkarze: Juan Carlos i Aitor Fernandez
Obrońcy: Musacchio, Mario, Mellberg, Jaume Costa, Dorado i Joan Oriol
Pomocnicy: Marcos Senna, Cani, Farinos, Juanma, Moi Gomez, Canteros
Napastnicy: Jonathan Pereira, Uche, Perbet i Gerard

Nieobecni w tym meczu to Hernan Perez, poddany w piątek artroskopii biodra, zawieszony za kartki Bruno, a także Aquino i Marino, którzy wyjechali na zgrupowania swoich reprezentacji.

Zostaw odpowiedź