Transfery

Nowe zmiany kadrowe i transfery dokonują się w klubie Villarreal. Doszli nowi piłkarze, odchodzą starzy. Jakie nowe twarze zobaczymy na murawie w najbliższym czasie a kto już nie wybiegnie na stadion El Madrigal?

W barwach Villarrealu nie zagra już Marcos Senna. Ten 36-letni pomocnik postanowił przenieść się do Ameryki. Obecnie grać ma w klubie New York Cosmosis, którego siedziba znajduje się oczywiście w Nowym Jorku.

Z Villarrealem żegna się  także Szwed Olof Mellberg, kapitan reprezentacji Szwecji grający na pozycji obrońcy. Z zawodnikiem tym sam klub postanowił nie przedłużać kontraktu. Z Villarrealu odchodzi również Joan Oriol. Zawodnik ten grać będzie odtąd w klubie CA Ossasuna. Hiszpan współpracował z Villarrealem trzy lata.

Jacy nowi piłkarze zasilą szeregi klubu w najbliższym czasie? Jednym z nabytków będzie Jeremy Perbet. 28-letni Francuz w ubiegłym roku został królem strzelców ligi belgijskiej. Teraz okaże się jak poradzi sobie na stadionach w hiszpańskiej Primera Division. Kwota jaką zapłacono za tego piłkarza to 1,4 mln. Euro.

Do składu dołączy również prawdopodobnie Hiszpan Tomas Pina i pochodzący Z Meksyku Giovani dos Santos.

Zostaw odpowiedź