Wygrana Villarreal vs Brighton & Hove Albion

Wygraną 3:1 zakończył się ostatni mecz klubu Villarreal przeciwko  Brighton & Hove Albion, drugoligowemu klubowi z Wielkiej Brytanii, w którym na stanowisku bramkarza zobaczyć można naszego rodaka – Tomasza Kuszczaka. W trakcie spotkania, minutą ciszy uczczono ofiary wypadku pociągu z Santiago de Compostella. Z tego również powodu, piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej grali z czarnymi opaskami na ręce.

Bramki dla klubu Villarreal zdobyli: w 39 minucie Cani, w 67 Pereira, w 71 Pedro Rios.  Przeciwnikom udało się tylko raz umieścić piłkę w bramce Żółtej Łodzi Podwodnej.

Skrót meczu:

Brighton Hove Albion: Kuszczak (46′ Ankergren); Bruno Saltor(60′ Chiksen), Gordon Greer (79′ Dunk), Upson (62′ El-Abd), Iñigo Calderón; Bridcutt (90′ Richards), Crofts (62′ Forster-Caskey), Andrea Orlandi (70′ March), Buckley (79′ Dickenson), Barnes (79′ Barker) i Leo Ulloa

Villarreal CF: Asenjo (72′ Aitor Fernández), Mario (78′ Alic), Pantic, Musacchio, Jaume Costa (46′ Jokic); Bruno (46′ Tomás Pina), Trigueros (78′ Edu Ramos), Cani (46′ Aquino), Hernán Pérez (46′ Pedro Ríos); Jonathan Pereira (72′ Cámara) y Perbet (72′ Juanto).

Bramki: 1-0: Barnes (2′). 1-1: Cani (39′). 1-2: Jonathan Pereira (67′). 1-3: Pedro Ríos (71′)

Sedzia: Keith Stroud (ANG)

Żółte kartki: Calderón i Crofts; Pantic

Widzów: 12.039