Villarreal dwukrotnym zwycięzcą

villarrealPo pokonaniu Almerii  3:2, w ostatnim meczu, Villarreal odniósł kolejne zwycięstwo, nad klubem z pierwszej ligi hiszpańskiej. Piłkarze Villarreal z pewnością wchodzili na boisko w lepszych nastrojach niż ich rywale, z klubu Real Valladolid, którzy ostatni mecz przegrali na własnym boisku – 1:2. Uśmiechy z twarzy zawodników Żółtej Łodzi Podwodnej zdjął już jednak w 4 minucie spotkania Javi Guerra – urodzony w 1982 roku, hiszpański napastnik. Rozpoczęła się prawdziwa, zażarta gra o punkty. Dopiero w 37 minucie, z rzutu karnego udało się wyrównać wynik Giovanniemu dos Santos. Aż do przerwy wynik nie uległ zmianie. Zawodnicy obu drużyn kończyli pierwszą połowę z wynikiem 1:1. Sytuacja zmieniła się  pod koniec drugiej połowy. W 84 minucie spotkania, bramkę decydującą o zwycięstwie zawodników z klubu Villarreal zdobył Cani.